בניית אתר אינטרנט שמביא גולשים לעשות אתך עסקים

June 08 2022gatsbyte_admin

בניית אתר אינטרנט – כאן נמצאת ההזדמנות שלך למצוא את הגולשים ה’חמים’, להפוך אותם ללקוחות, לפתח את העסק ולהגיע לשווקים וקהלים חדשים. כאן גם נפתחת הדרך לעקוף את המתחרים ולהתקדם במעלה תוצאות החיפוש של גוגל.

כי כאן, אני נכנסת לתמונה עם ידע מקצועי, נסיון עשיר, ארגז כלי עבודה מגוון והחריצות הידועה שמייחדת את “הנמלה”. בעצם, כל שנדרש להשגת המטרות לשמן נועדה בניית אתר האינטרנט שלך:

יש לך אתרים אבל התוצאות העסקיות שמגיעות ממנו מאכזבות? התנסית באתרי חינם וביכולות המוגבלות שלהם? העסק שלך התפתח וגדל אבל האתר נשאר מאחור  לא מתאים יותר לאפשרויות ולהתפתחויות שהמדיה האינטרנטית מציעה? ממשק הניהול המסובך מטריף אותך בכל פעם שנדרש שינוי כותרת, לשתול תוכן או להחליף תמונה? ובכן, כל זה היה! שנדבר קצת על העתיד לבוא? על אתר מתקדם, ידידותי לגולש, מותאם גם לסלולר, לדרישות של גוגל, עם ממשק ניהול קל ופשוט. אתר שגוגל ירצה לקדם במעלה תוצאות החיפוש ואשר על ציר הזמן  – יחסוך בהוצאות ויביא הכנסות.

ובכן, בין אם מדובר בניית אתר אינטרנט, שדרוג אתר קיים, עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, מיתוג העסק וכמובן כתיבה שיווקית שמקדמת אתרים במעלה מנוע החיפוש… כל משימה לחוד או כחבילה מושלמת,  כל אלה הן משימות שפשוט תפורות על ‘הנמלה’.

אני מזמינה אותך להתקשר אלי:
054-2611211

[email protected]

או פשוט להקליק על הנושא
שמעניין אותך כאן מתחת:

אפשר להזמין אותך ללכת יד ביד? כך מובטחת לך כניסה חלקה ופתיחה מוצלחת בזירת המסחר האינטרנטית – תחום חדש עבורך עם חוקים שבודאי מרביתם חדשים לך. הגלישה כאן מציעה הזדמנויות קוסמות אך יש בה גם מוקשים שאני רוצה למנוע ממך לדרוך עליהם. אחסוך לך המון ריצות כאבי ראש הכרוכים באיתור קופירייטר רב נסיון בכתיבה שיווקית, מאפיין אתרים, מקדם או מומחה בפיתוח עסקי…  אני כבר עשיתי את החיפוש בשבילך (הם אלה שעבדו על האתר שלי). אהיה לצידך לאורך כל הדרך עד עליית האתר לאויר ולשירותך בכל עת ועניין גם לאחר.

Share:

hanemala

הישארו מעודכנים