מהו אילוף בתנאי פנסיון?

February 12 2023doritr

לא מעט אנשים אשר מעוניינים לאלף את הכלב שלהם אך לא יודעים כיצד לעשות זאת באופן עצמאי, מוצאים את עצמם מחפשים מאלפי כלבים אשר יגיעו לביתן ויחלו לבצע הליך אילוף התואם לבעיות השונות של הכלב או לכל צורך אחר העולה על הפרק. בין אם מדובר על בעיות התנהגות הנובעות מחרדות או דומיננטיות, כשלים בתקשורת ועוד, הרי שאין דבר שמאלף כלבים מקצועי ומנוסה לא יוכל לסייע בו. יחד עם זאת, חשוב לדעת שמצבים שבהם מאלף מגיע לבית יכולים לגרום לכלב להקשיב רק כאשר המאלף נמצא בבית ולאחר שהוא עוזב, הכלב חוזר לבעיות ההתנהגות שלו. מקרה כזה ללא ספק דורש תרגול וחזרתיות על הפקודות השונות שלמד הכלב גם כאשר המאלף לא נמצא. כיום ניתן לבחור לאלף כלב בפנסיון כלבים המותאם לאילוף. בפנסיון ישהה הכלב פרק זמן כלשהו הנדרש עבור אילופו ולאחר מכן ישוב לבעליו, כאשר המטרה היא שהבעלים שלו ימשיך לתרגל אתו את האילוף.

מתי פנסיון כלבים מהווה פתרון טוב?

במצב שבו בני המשפחה לא מצליחים למצוא זמן להשקיע באילוף של הכלב, הרי שהפתרון הטוב ביותר הוא ללא ספק לאלף את הכלב בפנסיון. אילוף בתנאי פנסיון הוא אופציה שבה המאלף לוקח את הכלב לפנסיון לתקופה של בין שלושה שבועות ועד חודש וחצי וזאת בהתאם לחומרת בעיית ההתנהגות שלו. במהלך התקופה המדוברת הוא עובד בצורה אינטנסיבית עם הכלב וזאת בכדי לפתור כל בעיית התנהגות קיימת או לחנך לפקודות בסיסיות, כאשר בנוסף לכך הבעלים מקבלים עוד שני שיעורי אילוף לפני שהם לוקחים את הכלב וזאת בכדי להבין מהם הבעיות שלו ולאחר שהוא חוזר לוודא כי העבודה שלהם עם הכלב תמשך בהתאם למטרת האילוף. כמובן שחשוב מאוד לבחור פנסיון כלבים לאילוף בצורה הטובה ביותר ועל כן, אם אתם מחפשים פנסיון לכלבים במרכז לכלב שלכם, חשוב שתבחרו אותו בקפידה.

 אילוף כלבים בפנסיון- למי זה מתאים?

אילוף בתנאי פנסיון זה לא אומר בהכרח שהבעלים יכולים לנתק את עצמם מהעבודה עם הכלב שכן במידה והכלב חוזר הביתה והבעלים לא ממשיכים את התרגילים שבוצעו עם המאלף או שלא משתנה ההתנהלות בבית שהובילה למצב הבעייתי שהכלב מצוי בו הרי שהוא יכול לשוב לסורו תוך פרק זמן קצר ביותר. מלבד זאת, האופציה המדוברת מתאימה לאנשים שעובדים הרבה או דורשים טיפול בהול למצב כלשהו שהכלב שלהם מצוי בו והם לא מצליחים להתמודד עם הבעיות שלו באופן עצמאי. אילוף בתנאי פנסיון יכול להיות יעיל מאוד ובעל תוצאות טובות שכן, הכלב עובד בפנסיון עם אנשי מקצוע באופן אינטנסיבי במטרה לתקן כל בעיית התנהגות קיימת והשיטה המדוברת בהחלט מומלצת למקרים קשים ביותר של תקיפות ועוד. מעבר לכך, אילוף בתנאי פנסיון מסייע לאנשים שלא מסוגלים לפנות זמן לעבודה אינטנסיבית עם הכלב שלהם לאלף אותו בכל זאת. אם אתם מחפשים אילוף כלבים במרכז בתנאי פנסיון, כדאי מאוד מאוד שתבחרו את הפנסיון הטוב ביותר בתחום.

 

 

 

Share: