עיצוב פנים לדירת קבלן

December 18 2022doritr

אם אתם רוכשים דירה מקבלן, חשוב שתדעו כי תקבלו דירה המעוצבת באופן סטנדרטי. מכיוון שלא כולם מעוניינים בעיצוב הסטנדרטי המדובר, חשוב שתדעו שאתם יכולים לבחור מעצבת פנים מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום עיצוב דירות קבלן. מעצבת מעין זאת תעניק לכם את השירות הטוב ביותר תוך התאמה מלאה ומוחלטת לצרכים שלכם וכן תוך כדי עמידה במסגרת התקציב העונד על הפרק. מעצבת פנים מקצועית תדע לשים דגש הן על הפרטים הגדולים והן על הפרטים הקטנים אשר נוגעים לעיצוב דירה מקבלן.

מה צריך לדעת על עיצוב דירה מקבלן?

חשוב מאוד שתבינו שאם רכשתם דירה מקבלן, הקבלן אמנם ימסור לכם דירה חדשה לחלוטין, אך היא תהיה בנויה בסטנדרט מאוד בסיסי שלא מתאים לכל אחד. התכנון של הדירה יהיה שבלוני בכל הנוגע לחדרי השינה, סלון, מטבח, חדרי שירותים ועוד. יחד עם זאת, קבלנים רבים מאפשרים ללקוחות שלהם לבצע שינויים שונים במפרט הדירה וזאת באמצעות מפגש מול מתאמת שינויים וכן בהתאמה להעדפות אישיות, בתוספת מחיר. המתאמת תציג לבעלי הדירה את המפרט לצד אפשרויות שונות עבור עיצוב דירת קבלן הכוללות ביון היתר אפשרות לבצע שינויים שונים בתוכניות העבודה, סוגי דלתות, סוגי ריצופים וחיפויים שונים ועוד. בשלב הזה בכדי לקבל דירה מתאימה בעלות סבירה וללא צורך בהמשך עבודות שיפוץ חשוב מאוד ליצור קשר עם מעצבת פנים חיצונית אשר תסייע לכם לתכנן את השינויים הנחוצים לכם עוד בשלבים הראשונים כאשר הדירה  עדיין קיימת על הנייר וכאשר רמת האפשרויות שלכם לשינויים גבוהה מאוד ומשתלמת.

עבודה עם מעצבת פנים בעיצוב דירת מקבלן

מעצבת פנים תעבור עם בעלי הדירה על תוכניות הדירה ותסייע בהבנת משמעותיות השרטוטים השונים. היא תחליט על חלוקת החלל באופן אשר יענה על צרכי היומיום של האנשים אשר גרים בבית, בין אם מדובר על הגודל של הסלון וחדרי השינה, בין אם מדובר על עיצוב המטבח ועוד. כמו כן בחלוקה של החלל ניתן לבחור את מידת החדרים ואת הצורה שלהם, ניתן להוסיף או להוריד חדר וכן ניתן לבחור את כמות חדרי השירותים בבית והאם יהיה בהם אמבטיה או מקלחון. למעשה העיצוב צריך להתבסס על אורחות החיים של בעלי הדירה, הצרכים שלהם, סגנון עיצוב מועדף וכדומה. כמו כן, היא תתבסס על הפריטים השונים אשר עתידים למלא את החלל לרבות שטיחים, וילונות, רהיטים, גופי תאורה, חפצי נוי וכן המאפיינים של הדירה עצמה, כיווני האור שלה, הנוף הנשקף ממנה, הצורה שלה, הגודל שלה ועוד.

חשוב לדעת כי כל שינוי בתוכנית של הדירה יוביל לשינויים נוספים וככל שיהיה מדובר על שינויים מהותיים יותר בתוכנית כך העלות שלהם תעלה בהתאם. עדיף לבצע כמה יותר שינויים בשלב התכנון ולא לאחר הכניסה לדירה.

Share: